Хороші діти - це щасливі діти!!!
У дітей немає ні минулого, ні майбутнього,
зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням.
Слідкуйте за нами (переходьте за посиланням):
в мережі "Facebook"
в мережі "Instagram"
в мережі "Youtube"
23 12 21 МК
✨🌲🌟 Однією з найбажаніших прикрас в зимові дні, коли по справжньому хочеться казки, є чарівне янголятко, створене своїми руками, а особливо, якщо янголятко створене ручками малюків, наших любих сонечок, промінчиків та чомусиків🌞☀️👶
❄️💙❄️ На майстер-класі всі працювали творчо і весело, тому створені янголятка вийшли у дітей чудовими. Віримо, що такі творчі заходи допомагають створити для малят гарний різдвяний настрій, любов та повагу до ближнього.
❤️💙💛 Впевнені, що янголятка створені малюками, будуть маленькими оберегами для наших військових.
А долетять вони до наших захисників, з допомоги пані Олени
( Олена Вареник ГО «З любов'ю у серці ❤️») разом зі смаколиками та Різдвяною листівкою виготовленою малюками🌟✉️🌟❄️⭐
❄️✅❄️ Дякуємо чарівній пані Тетяні ( Тетяна Рекун - голова ГО МЦ «ШУМ») за чудовий МК, та пані Наталі Ліфіренко за гарні і корисні поради та надані матеріали.❤️🌟🌲































