Архів

Хороші діти - це щасливі діти!!!
У дітей немає ні минулого, ні майбутнього, 
зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням.

Слідкуйте за нами (переходьте за посиланням):
 в мережі "Facebook"

 в мережі "Instagram"

 в мережі "Youtube"

23 12 21 МК

✨🌲🌟 Однією з найбажаніших прикрас в зимові дні, коли по справжньому хочеться казки, є чарівне янголятко,  створене своїми руками, а особливо, якщо янголятко  створене ручками малюків, наших любих сонечок, промінчиків та чомусиків🌞☀️👶

❄️💙❄️ На майстер-класі всі працювали творчо і весело, тому створені янголятка вийшли у дітей чудовими. Віримо, що такі творчі заходи допомагають створити для малят  гарний різдвяний настрій, любов та повагу до ближнього.

❤️💙💛 Впевнені, що янголятка створені малюками, будуть маленькими оберегами для наших військових. 
А долетять вони до наших захисників,  з допомоги пані Олени 
( Олена Вареник ГО «З любов'ю у серці ❤️») разом зі смаколиками та Різдвяною листівкою виготовленою малюками🌟✉️🌟❄️⭐

❄️✅❄️ Дякуємо чарівній пані Тетяні ( Тетяна Рекун -  голова ГО МЦ «ШУМ») за чудовий МК, та пані Наталі Ліфіренко за гарні і корисні поради та надані матеріали.❤️🌟🌲








































        Доброго дня, малята та батьки! Хороші діти - це щасливі діти!!! У дітей немає ні минулого, ні майбутнього,  зате, на відміну від нас...